Днес по БНТ HD можете да проследите финала на Европейското първенство по баскетбол между Словения и Сърбия. Diema Sport и Gong Play ще излъчат надпреварата от Формула 1 за Голямата надпревара в Сингапур.

Вижте пълната програма на спортните събития за деня:

05:00 – 08:00 MMA :: Люк Рокхолд срещу Дейвид Бранч :: Ultimate Fighting Championship 2017 :: Mtel Sport 2

06:15 – 09:45 Автомобилизъм :: Австралийски Суперкарс шампионат :: Състезание в Сандаун :: Първа квалификация :: Mtel Sport 1

09:00 – 11:30 Тенис :: Мию Като – Зарина Дияс :: Japan Women’s Open Tennis :: Финал :: F+ & Sport+ HD

09:00 – 12:00 Снукър :: World Open :: Юшан :: Eurosport 2 & Eurosport Player

10:00 – 12:00 Тенис :: Държавно отборно първенство по тенис :: Мъже :: Финал :: БНТ HD

10:45 – 11:45 Плажен футбол :: Плейоф на България :: Европейска лига :: Mtel Sport 1

12:00 – 13:15 Колездене :: Световно първенство на шосе – Норвегия :: Eurosport 2 & Eurosport Player

13:00 – 15:00 Супербайк :: Световно първенство на шосе – Норвегия :: Eurosport 1 & Gong Play

13:05 – 18:00 Супербайк :: Световен шампионат :: Eurosport Player

13:35 – 14:50 Автомобилизъм :: ETC Cup :: Eurosport Player

14:00 – 16:00 Автомобилизъм :: Рали крос :: Състезание в Латвия :: Mtel Sport 2

14:30 – 17:30 Снукър :: World Open :: Юшан :: Eurosport 2 & Eurosport Player

14:30 – 17:30 Тенис:: Открито първенсто на Русия :: ATP:: Eurosport Player

15:00 – 17:00 Формула 1 :: Състезание за Голямата награда на Сингапур :: Diema Sport & Gong Play

15:00 – 20:00 Супербайк :: Британски шампионат :: Eurosport Player

15:00 – 21:00 Тенис на маса :: Британски шампионат :: Eurosport Player

15:15 – 17:15 Ръгби :: Перпинян – Мотаубан :: Национален шампионат :: Франция Eurosport Player

16:30 – 18:30 Колездене :: Световно първенство на шосе – Норвегия :: Eurosport 1 & Eurosport Player

17:00 – 19:00 Мотокрос :: Гран при на Монтбеляр :: Световен шампионат по мотокрос :: MX2 :: БНТ HD

18:00 – 21:00 Тенис :: Тимеа Бабош – Алисън Ван Уйтванк :: WTA Квебек :: Финал :: Mtel Sport 2

19:00 – 21:10 Баскетбол :: Лукойл Академик – Берое (Стара Загора) :: Суперкупата на България :: БНТ HD и БНТ World

20:30 – 00:00 Дартс :: Шампионска лига 2017 :: Втори ден :: Diema Sport & Gong Play

21:20 – 23:30 Баскетбол :: Сърбия – Словения :: Европейско първенство по баскетбол :: Финал :: БНТ HD

22:00 – 23:00 Велокрос :: Световна купа :: Национален шампионат :: Франция Eurosport Player

22:00 – 01:30 Автомобилизъм :: Nascar Cup Series :: Състезание в Чикаго :: Mtel Sport 1

23:30 – 00:50 Велокрос :: Световна купа :: Великобритания :: Eurosport Player

Сподели в: