Най-интересният двубой днес е гостуването на лидера ЦСКА на негостоприемния стадион “Тича” срещу отбора на Черно море, воден от Георги Иванов – Гонзо (на живо по Diema Sport и Gong Play). Другият двубой, който предизвиква интерес е този между отбора на българина Георги Миланов – ЦСКА Москва и Ростов – съответно четвъртия и петия в класирането на Висшата лига на Русия (на живо по Mtel Sport 1).

Вижте и пълната програма на футболните двубои за деня:

14:00 Леванте – Валенсия :: Испания :: Ла Лига :: TV+

14:00  Дуисбург – Нюрнберг :: Германия :: Втора Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

14:00  Зандхаузен – Кайзерслаутерн :: Германия :: Втора Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

14:00  Санкт Паули – Инголщад :: Германия :: Втора Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

14:30 Шанхай СИПГ – Шанхай Шенхуа :: Китай :: Суперлигалига :: Mtel Sport 2

14:30 Кристъл Палас – Саутхямптън :: Англия :: Висша лига :: Diema Sport 2 & Gong Play

16:30 Байерн – Майнц 05 :: Германия :: Първа Бундеслига :: Eurosport 2 & Eurosport Player

16:30  Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург :: Германия :: Първа Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

16:30  Вердер Бремен – Шалке 04 :: Германия :: Първа Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

16:30  Щутгарт – Волфсбург :: Германия :: Първа Бундеслига :: Eurosport Player
Двубоят се излъчва без коментар – само със звук от стадиона.

16:30 ЦСКА Москва – Ростов :: Русия :: Висша лига :: Mtel Sport 1

17:00Ливърпул – Бърнли :: Англия :: Висша лига :: Diema Sport 2 & Gong Play

17:00 Хъл Сити – Съндърланд :: Англия :: Чемпиъншип :: Diema Sport & Gong Play

17:15 Хетафе – Барселона :: Испания :: Ла Лига :: Sport+ HD

17:45 Верея – Дунав :: България :: Първа лига :: Diema Sport & Gong Play

18:00 Монако – Страсбург :: Франция :: Лига 1 :: Nova Sport & Gong Play

19:00 Анжи – Краснодар :: Русия :: Висша лига :: Mtel Sport 1

19:30 Лайпциг – Борусия М :: Германия :: Първа Бундеслига :: Eurosport 2 & Eurosport Player

19:30 Тотнъм Хотспър – Суонси Сити :: Англия :: Висша лига :: Diema Sport 2 & Gong Play

20:00 Черно море – ЦСКА :: България :: Първа лига :: Diema Sport & Gong Play

21:00 Дижон – Сент Етиен :: Франция :: Лига 1 :: Nova Sport & Gong Play

21:45 Рома – Верона :: Италия :: Серия А :: Ring & Voyo

21:45 Атлетико /М/ – Малага :: Испания :: Ла Лига :: F+ & Sport+ HD

23:00 Аталанта – Орландо :: САЩ :: МЛС :: Eurosport 2 & Eurosport Player

01:00 Ботафого – Сантос :: Бразилия :: Серия А :: Sport+ HD

Сподели в: