00:00 Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже :: Eurosport 1

03:00 NHL: Ню Йорк – Тампа Бей, Ню Йорк Айлъндърс – Тампа Бей Лайтнинг :: Max Sport 2

10:00 Плажен футбол: Назаре, Португалия, Купа на Европейските шампиони, жени :: Max Sport 3

10:55 Moto GP: Трета тренировка за Голямата награда на Сан Марино, 7 кръг, Трета тренировка за Голямата награда на Сан Марино :: Max Sport 1

11:30 Плажен футбол: Назаре, Португалия, Купа на Европейските шампиони :: Max Sport 3

13:00 Плажен футбол: Назаре, Португалия, Купа на Европейските шампиони :: Max Sport 3

13:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Тоскана :: Diema Sport

13:30 Moto GP: Квалификация за Голямата награда на Сан Марино, 7 кръг, Квалификация за Голямата награда на Сан Марино :: Max Sport 1

14:00 Колоездене: Обиколка на Франция, етап 14 :: Eurosport 1

14:30 Плажен футбол: Назаре, Португалия, Купа на Европейските шампиони :: Max Sport 3

15:30 Голф: Portugal Masters, 3 кръг, Европейски тур :: Max Sport 2

16:00 Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Австрия, квалификация :: Eurosport 2

16:00 Евролига: АЛБА Берлин – Олимпия Милано, Предсезонен турнир :: Max Sport 3

16:00 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Тоскана :: Diema Sport

19:00 Евролига: Жалгирис – Панатинайкос, Предсезонен турнир :: Max Sport 1

19:00 Плажен футбол: Назаре, Португалия, Купа на Европейските шампиони :: Max Sport 3

19:30 Баскетбол: Баскония – Барселона, полуфинален мач за Суперкупата на Испания :: Nova Sport

20:00 Спидуей 2020г.: Второ състезание за Голямата награда на Хожув, Полша, 4 кръг, Второ състезание за Голямата награда на Хожув, Полша :: Max Sport 3

21:00 Нидерландска Ередивизи: Зволе – Фейенорд, 1 кръг :: Max Sport 1

21:30 Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон, Антъни Ярд срещу Дек Спелман :: Max Sport 2

22:30 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, полуфинален мач за Суперкупата на Испания :: Nova Sport

23:00 Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени :: Eurosport 1

Сподели в: