Шампионките по волейбол на България и Финландия излизат едни срещу други днес в зала Колодрума в Пловдив в мач от Шампионската лига (директно по Diema Sport 2 и Gong Play).

Почти по същото време пък в Москва, Григор Димитров стартира участието си в турнира срещу поляка Йержи Янович (на живо по Sport+ HD ).

Тази вечер можете да гледате два от най-големите отбори в Евролигата – Реал Мадрид и ЦСКА Москва, които се изправят един срещу друг (пряко по Mtel Sport 1).

Вижте пълната програма на спортните събития за деня:

12:00 – 13:30 Тенис :: Аликсандра Саснович (Беларус) – Дария Касаткина (Русия) :: VTB Kremlin Cup :: Четвъртфинал :: WTA Premier :: F+ 

13:00 – 14:30 Тенис :: Юичи Сугита (Япония) – Маркос Багдатис (Кипър) :: Stockholm Open :: Осминафинал :: ATP 250 :: Sport+ HD 

13:30 – 15:00 Тенис :: Ирина Бегу (Румъния) – Вера Лапко (Беларус):: VTB Kremlin Cup :: Четвъртфинал :: WTA Premier :: F+ 

13:30 – 15:30 Голф :: Andalucia Valderamma Masters :: Европейски тур :: 1 кръг :: Първа сесия :: Mtel Sport 2

14:30 – 16:00 Тенис :: Хюеон Чунг (Корея) – Кевин Андерсън (Южна Африка) :: Stockholm Open :: Осминафинал :: ATP 250 :: Sport+ HD 

15:00 – 19:00 Снукър :: English Open :: Британски шлем :: Eurosport 1 & Eurosport Player

16:00 – 17:30 Тенис :: Виктор Троицки (Сърбия) – Миша Зверев (Германия) :: Stockholm Open :: Осминафинал :: ATP 250 :: Sport+ HD 

16:30 – 18:00 Тенис :: Юлия Джордж (Германия) – Лесия Цуренко (Украйна):: VTB Kremlin Cup :: Четвъртфинал :: WTA Premier :: F+ 

17:00 – 19:55 Голф :: Andalucia Valderamma Masters :: Европейски тур :: 1 кръг :: Втора сесия :: Mtel Sport 2

18:30 – 20:00 Тенис :: Алис Корне (Франция) – Наталия Вихлянцева (Русия):: VTB Kremlin Cup :: Четвъртфинал :: WTA Premier :: F+ 

19:00 – 21:00 Волейбол :: Марица (България) – ЛП Сало (Финландия) :: Шампионска лига :: Жени :: Diema Sport 2 & Gong Play

19:30 – 21:00 Тенис :: Григор Димитров (България) – Йержи Янович (Полша) :: Stockholm Open :: Осминафинал :: ATP 250 :: Sport+ HD 

20:25 – 23:10 Колоездене :: Европейско първенство на писта :: Берлин :: Eurosport 2 & Eurosport Player

21:00 – 22:30 Тенис :: Ян-Ленард Стръф (Германия) – Хуан Мартин дел Потро (Аржентина) :: Stockholm Open :: Осминафинал :: ATP 250 :: Sport+ HD 

21:00 – 01:00 Снукър :: English Open :: Британски шлем :: Eurosport 1 & Eurosport Player

21:45 – 23:35 Баскетбол :: Олимпия Милано – Фенербахче :: Евролига :: Mtel Sport 2

15:00 – 19:00 Ръгби :: Коломие – Невер :: Франция :: Eurosport Player

22:00 – 00:00 Баскетбол :: Реал Мадрид – ЦСКА Москва :: Евролига :: Mtel Sport 1

Тук можете да прочетете превю за новия сезон в Евролигата.

02:50 – 04:00 Мотоциклетизъм :: Първа тренировка за Голямата награда на Австралия :: Moto GP :: 16 кръг :: Mtel Sport 1

Сподели в: